Mikołajek nadszedł czas !

6 grudnia nasze Przedszkolaki obchodziły imieniny Mikołaja. Z zaciekawieniem i wypiekami na policzkach słuchały listu wysłanego do nich przez samego Mikołaja. Przedszkolaki wykazały się wiedzą na jego temat po czym z dokładną starannością wykonały zadania, o które poprosił je Mikołaj. Nie zabrakło uśmiechu i radości podczas dzisiejszej imprezy, a zabawa była przednia. Na sam koniec mikołajkowej zabawy dzieci odwiedził główny gość – Mikołaj. Dzieci zaśpiewały dla niego gromkie sto lat po czym otrzymały wspaniałe prezenty.
Mikołaju dziękujemy, że nie zapomniałeś o Przedszkolakach w ten wyjątkowy dzień!

Andrzejkowe czary mary w przedszkolu

30 listopada do naszych przedszkolaków przyleciała Czarownica i przeniosła nas w magiczny świat wróżb i zabaw andrzejkowych. Dzieci mogły „poznać swoją przyszłość” – tą bliską  i tą daleką -„kim będę w przyszłości”. Cała zabawa przeplatana była wspólnymi tańcami. Ten magiczny dzień był okazją do zapoznania się z tradycją andrzejkową, radości oraz integracji grupy.

"Szopka bożonarodzeniowa" - konkurs plastyczny dla przedszkolaków

Oddziały Przedszkolne przy Szkole Podstawowej Nr 15 w Białymstoku zapraszają do wzięcia udziału w KONKURSIE PLASTYCZNYM „Szopka Bożonarodzeniowa”

regulamin

Zawody rodziców-farmaceuta

23.10.2017 mama Artura zapoznała dzieci z pracą farmaceuty. Wytłumaczyła dzieciom czym jest lek i jakie przyjmuje postaci. Dzieci dowiedziały się jak wygląda i do czego służy recepta. Pani farmaceuta podkreśliła fakt, że lekarstwa można przyjmować tylko gdy jest się chorym i pod kontrolą dorosłych. Ciekawym doświadczeniem było wykonanie kremu do rąk, który później dzieci na sobie wypróbowały.

Przedszkolaki poznają symbole narodowe.

Dnia 10 listopada wszystkie grupy przedszkolne uczestniczyły w obchodach Święta Odzyskania Niepodległości. Przedszkolaki ubrane na galowo udały się do szkolnej biblioteki, gdzie z zaciekawieniem obejrzały bajkę edukacyjną dzięki której poznały Polskie Symbole Narodowe. Dzieci godnie i z szacunkiem przystąpiły do odśpiewania Hymnu Polski. Przedszkolaki już od najmłodszych lat uczą się przynależności do naszego kraju!