Spotkanie przedszkolaków z listonoszem

16.10.2017 dzieci z grupy Niedźwiadki odwiedziła mama Szymona, która jest urzędnikiem Poczty Polskiej. Nie była jednak sama tylko z pomocnikiem - maskotką Listonoszem. Do przedszkola przyniosła wiele ciekawych rzeczy, np. torbę listonosza pełną listów, znaczki, pocztówki, pieczątki i paczkę. Na koniec spotkania Niedźwiadki przyklejały na pocztówkach prawdziwe znaczki, stawiały pieczątki. Tego dnia bardzo wiele się nauczyły.

Pani Katarzyno bardzo dziękujemy!

galeria zdjęć :)

Niedźwiadki na zakupach w warzywniaku

Dnia 13.19.2017 dzieci z grupy Niedźwiadki wybrały się do pobliskiego warzywniaka w celu utrwalenia zdobytej wiedzy. Dzieci nazywały warzywa i owoce, określały ich kolor i kształt, klasyfikowały ze względu na pochodzenie (sad, ogród). Na koniec wycieczki kupiły warzywa, które wzbogacają nasz kącik przyrody.

DZIEŃ UŚMIECHU U PRZDSZKOLAKÓW

12 października - w czwartek w naszym przedszkolu odbył się Dzień Uśmiechu. Na dzieci w tym dniu czekało wiele niespodzianek i atrakcji. Uśmiechem zarażaliśmy wszystkich - nawet rodziców, którzy do pracy mogli zabrać ze sobą uśmiech, odrywając go z naszych przedszkolnych drzwi. Na zakończenie, każdy przedszkolak otrzymał order uśmiechu. Ten dzień dostarczył wszystkim wiele pozytywnej energii.

Niedźwiadki na wystawie zdjęć

Dn. 13.09.2017 dzieci z gr. "Niedźwiadki" obejrzały wystawę zdjęć Piotra Sawickiego - seniora i Piotra Sawickiego - juniora. Dzieciom bardzo podobały się fotografie przedstawiające nasze osiedle w drugiej połowie XX wieku. Wystawę można podziwiać przy ul. Broniewskiego 4.

zapraszamy do galerii zdjęć

DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA 2017

Z okazji Dnia Przedszkolaka odbył się w naszych oddziałach Przedszkolnych bal pt. „Kolorowe przedszkole”. Były tańce, zabawy i konkursy, a radości nie było końca. Przedszkolaki jak zawsze wyglądały pięknie. Dzisiaj każdy był uśmiechnięty a wszelkie smutki i troski odeszły w kąt. Nasz pierwszy bal za nami, z niecierpliwością czekamy na kolejny.

Zapraszamy do galerii zdjęć :)