BohaterON - udział przedszkolaków w Ogólnopolskiej Akcji

Dzieci z grupy Jeżyki, Niedźwiadki oraz Zajączki włączyły się w Ogólnopolską Akcję upamiętniającą i honorującą uczestników Powstania Warszawskiego – BohaterON. Przedszkolaki wysłały kartki pocztowe naszym Bohaterom, by uczcić 100 rocznicę Odzyskania Niepodległości. Dzięki kampanii BohaterON dzieci poznały historię Polski oraz dowiedziały się, jak poprawnie wysłać kartkę pocztową. DZIĘKUJEMY ZA WASZĄ ODWAGĘ I NASZĄ WOLNOŚĆ… MALI PATRIOCI!

Przedszkolaki w Białostockim Teatrze Lalek

We wrześniu wszystkie przedszkolaki wybrały się do Białostockiego Teatru Lalek na przedstawienie „Robot i motylek”. Dzieci poznały świat robotów, który bardzo często przypomina nasz – ludzki. Dzięki interaktywnemu charakterowi widowiska przedszkolaki brały bezpośredni udział w przygodach sympatycznego głównego bohatera i jego przyjaciół. Przedstawienie podobało się bardzo wszystkim małym widzom.

galeria foto

Dzień Przedszkolaka 2018

20 września jest dla wszystkich dzieci bardzo ważnym dniem. Dzisiaj obchodziliśmy Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Huczne świętowanie zaczęliśmy już od samego rana. Złożyliśmy przysięgę przedszkolaka po czym przystąpiliśmy do wspólnej zabawy. Na zakończenie odśpiewaliśmy Hymn Przedszkolaka. Nie zabrakło przy tym uśmiechu i radości, dzięki balonom było wesoło i kolorowo.

film - Hymn Przedszkolaka

Dzień Mamy i Taty w przedszkolu i Zakończenie Roku

W ostatnich dniach czerwca w grupach przedszkolnych miały miejsce uroczyste spotkania z okazji Dnia Mamy i Taty. W tym roku również była to okazja do wręczenia dyplomów i upominków z okazji Zakończenia Roku. Dzieci z grupy Jeżyków, Niedźwiadków oraz Zajączków przygotowały krótkie wystąpienia dla swoich rodziców. Były wzruszające wiersze i piosenki oraz pokazy tańców. Na koniec rodzice otrzymali niepowtarzalne, ręcznie robione prezenty. Uśmiechów, uścisków i gratulacji nie było końca. Każdy przedszkolak otrzymał również pamiątkowy dyplom i upominek wręczany przez panią Dyrektor. Jesteśmy dumne z naszych przedszkolaków!!!

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tych wyjątkowych dni.

Przedszkolaki po raz drugi w Teatrze Lalek

W czwartek 07.06.2018 r. nasze przedszkolaki wybrały się do Białostockiego Teatru Lalek na spektakl pt. "Pan Brzuchatek".  To ciepła opowieść o Panu Brzuchatku, który w swym kolorowym, przytulnym domku mieszkał razem z babcią, słoniem i pająkiem. Niesamowici aktorzy zaprosili nas do wspólnej zabawy i kreowania bajkowego świata.  Pozwoliła na to niezwykła scenografia - proste kształty fragmentów budynku, niska scena i skrytki w podłodze. Pełne humoru i zabawnych scen przedstawienie wywoływało uśmiech na twarzach dzieci, a  morał tej bajki – czyli to, że najważniejsi są nasi najbliżsi – trafił absolutnie do wszystkich.