Przedszkolaki dokarmiają ptaki zimą

Przedszkolaki z grupy Jeżyki wiedzą, że pod grubą warstwą śniegu ptaki nie mogą znaleźć odpowiedniej ilości pożywienia, dlatego postanowiliśmy zrobić tłuszczowe kule z ziarnami. 23.01.2018 Został otwarty ,,Bar u Jeżyków”. Będzie on czynny przez całą zimę. Dzieci, przez okna przedszkolnej sali obserwują nadlatujące sikorki, sójki, sroki. Jesteśmy dumni, że pomagamy ptakom i pełni nadziei czekamy na przyjście wiosny, by usłyszeć wdzięczne śpiewanie naszych przyjaciół.

Zimowe zabawy przedszkolaków

18.01.2018 r. świat pokrył biały puch, nastał więc czas na śnieżne szaleństwo! Dzieci z grupy Jeżyki nałożyły ciepłe ubrania i chętnie ruszyły do zabawy na zimowym powietrzu. Przedszkolaki, z uśmiechem na twarzy, toczyły duże kule. Na zakończenie dzieci umieściły w odpowiednim miejscu nos i oczy bałwanka. Każdy miał duży wkład w powstanie naszego śnieżnego przyjaciela. Niestety zimowa aura szybko nas opuściła, a nasz kolega obiecał, że wróci za rok.

Mikołajek nadszedł czas !

6 grudnia nasze Przedszkolaki obchodziły imieniny Mikołaja. Z zaciekawieniem i wypiekami na policzkach słuchały listu wysłanego do nich przez samego Mikołaja. Przedszkolaki wykazały się wiedzą na jego temat po czym z dokładną starannością wykonały zadania, o które poprosił je Mikołaj. Nie zabrakło uśmiechu i radości podczas dzisiejszej imprezy, a zabawa była przednia. Na sam koniec mikołajkowej zabawy dzieci odwiedził główny gość – Mikołaj. Dzieci zaśpiewały dla niego gromkie sto lat po czym otrzymały wspaniałe prezenty.
Mikołaju dziękujemy, że nie zapomniałeś o Przedszkolakach w ten wyjątkowy dzień!

Andrzejkowe czary mary w przedszkolu

30 listopada do naszych przedszkolaków przyleciała Czarownica i przeniosła nas w magiczny świat wróżb i zabaw andrzejkowych. Dzieci mogły „poznać swoją przyszłość” – tą bliską  i tą daleką -„kim będę w przyszłości”. Cała zabawa przeplatana była wspólnymi tańcami. Ten magiczny dzień był okazją do zapoznania się z tradycją andrzejkową, radości oraz integracji grupy.

"Szopka bożonarodzeniowa" - konkurs plastyczny dla przedszkolaków

Oddziały Przedszkolne przy Szkole Podstawowej Nr 15 w Białymstoku zapraszają do wzięcia udziału w KONKURSIE PLASTYCZNYM „Szopka Bożonarodzeniowa”

regulamin