Zakończenie roku w naszym przedszkolu

28 czerwca b.r. dzieci z grupy trzylatków uroczyście zakończyły swój pierwszy rok nauki w naszym przedszkolu. Przedszkolaki zaprezentowały program artystyczny, pięknie recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły. W przygotowanie uroczystości wychowawczynie oraz dzieci włożyły wiele pracy, a zaproszeni rodzice i Dyrekcja docenili to gromkimi brawami. Na zakończenie uroczystości dzieci otrzymały dyplomy oraz upominki. Dziękujemy wszystkim dzieciom za ten wspaniały rok, rodzicom za zaangażowanie i każdą chwilę, kiedy mogliśmy wspólnie myśleć o naszych przedszkolakach.

zapraszamy do galerii zdjęć :)

Zakładamy ogródek przedszkolny

Kiedy na dworze zaczęło robić się cieplej, nasze przedszkolaki z pomocą pań aktywnie uczestniczyły w zakładaniu ogródka przedszkolnego. Na wcześniej skopanych i zagrabionych grządkach posadziły kwiatki oraz warzywa. Wszystkie przedszkolaki na pewno będą pielęgnować i obserwować zasadzone roślinki.

galeria zdjęć :)

Informacja - obiady czerwiec 2017 r.

Uprzejmie informujemy, że płatność za obiady na miesiąc czerwiec 2017 r. wynosi

Dzieci przedszkolne: 105 zł

Kwota powinna być uregulowana w całości według rozliczeń wynikających z systemu iPrzedszkole w dniach w 1, 2, 5 i 6 2017 r.  TYLKO I WYŁĄCZNIE przelewem na konto.

Jednocześnie informujemy, że brak opłaty w wyznaczonym terminie będzie skutkował zawieszeniem możliwości korzystania z obiadów przez Państwa dziecko w danym miesiącu.
Ważne!
Wniosek na obiady złożony w szkole jest równoznaczny z deklaracją korzystania z obiadów przez cały rok szkolny 2016/2017. W przypadku rezygnacji z obiadów prosimy o dostarczenie do sekretariatu pisma potwierdzającego rezygnację z kolejnych miesięcy. Podstawę do odliczenia kwoty niewykorzystanego obiadu (np. z powodu choroby dziecka) stanowi jedynie telefoniczne poinformowanie o tym fakcie, z co najmniej jednodniowym wyprzedzeniem, właściwej osoby pod nr telefonu 85 651 13 08. Brak takiej informacji będzie traktowane jako wykorzystanie obiadu.
Pieniądze za niewykorzystane obiady będą pomniejszały należność w miesiącu kolejnym.

Opłaty za obiady można wykonać przelewem na konto szkoły - dotyczy żywienia uczniów klas 0-VI oraz dzieci przedszkolnych

Bank Pekao I Oddział w Białymstoku
Nr konta      67 1240 1154 1111 0010 3577 4519

w tytule przelewu należy wpisać imię i nazwisko dziecka z dopiskiem grupa przedszkolna, szkoła lub klasa "0"

Opłaty za pobyt dziecka powyżej 5 godzin:

Bank Pekao I Oddział w Białymstoku
Nr konta: 94 1240 1154 1111 0010 3577 4421

w tytule przelewu należy wpisać imię i nazwisko dziecka z dopiskiem grupa przedszkolna lub klasa "0"

Niedźwiadki w pracowni rzeźby

Niedźwiadki w pracowni rzeźby dowiedziały się jakimi narzędziami pracuje rzeźbiarz oraz czego potrzebuje aby stworzyć wielkie dzieło.

galeria zdjęć :)