Straż Miejska w przedszkolu

We wtorek 28.05.2019 r. przedszkolaki odwiedziła funkcjonariuszka Straży Miejskiej. Podczas spotkania dzieci dowiedziały się czym zajmuje się Straż Miejska, jak wyglądają oznaczenia na mundurze i czapce, ale przede wszystkim poznały zasady bezpiecznego zachowania: na drodze, placu zabaw, w sklepie, domu i przedszkolu. Dowiedziały się m.in. dlaczego nie powinny rozmawiać z obcymi, co zrobić jeśli zgubią się w supermarkecie. Nasz gość przypomniał również numery alarmowe. Spotkanie odbyło się w miłej atmosferze z aktywnym udziałem dzieci.

foto

Odsłony: 249

Użytkownicy online

Odwiedza nas 73 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Dalsze informacje Ok