Niedźwiadki w miejskim sadzie edukacyjnym

12.06.2019r. korzystając ze słonecznej pogody wybraliśmy się na wycieczkę  do nowo powstałego Sadu Edukacyjnego na osiedlu Antoniuk. Wyprawa ta, miała na celu kształtowanie umiejętności obserwacji roślin i owadów, a także rozbudzanie zainteresowań przyrodą i otoczeniem. Dzieci obejrzały tradycyjne gatunki drzew i krzewów oraz  domki dla owadów zapylających. Miały do dyspozycji lupy, przez które wypatrywały biedronki, pająki i obserwowały kwiaty w powiększeniu. Przedszkolaki w ten sposób relaksowały się i doceniały piękno przyrody.

foto

Odsłony: 247

Użytkownicy online

Odwiedza nas 67 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Dalsze informacje Ok