BohaterOn - akcja przedszkolaków

Przedszkolaki wiedzą, że Powstańcy zasługują na szacunek, pamięć i wdzięczność za walkę o wolność naszego kraju. Już po raz drugi, nasze przedszkole włączyło się do niezwykle wartościowego i pięknego projektu –BohaterOn. W ramach podziękowań postanowiliśmy przygotować i wysłać kartki bohaterom naszej historii. Dzieci stworzyły swoje pocztówki, a następnie z pomocą rodziców napisały kilka ciepłych słów Powstańcom Warszawskim. Na zakończenie, zerówkowicze odwiedziły pobliską placówkę pocztową, przykleiły znaczek i  wysłały listy do adresatów, mając nadzieję, że kartki, wywołają uśmiech na twarzach naszych Bohaterów.

foto

Odsłony: 825

Użytkownicy online

Odwiedza nas 239 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.