BohaterOn - akcja przedszkolaków

Przedszkolaki wiedzą, że Powstańcy zasługują na szacunek, pamięć i wdzięczność za walkę o wolność naszego kraju. Już po raz drugi, nasze przedszkole włączyło się do niezwykle wartościowego i pięknego projektu –BohaterOn. W ramach podziękowań postanowiliśmy przygotować i wysłać kartki bohaterom naszej historii. Dzieci stworzyły swoje pocztówki, a następnie z pomocą rodziców napisały kilka ciepłych słów Powstańcom Warszawskim. Na zakończenie, zerówkowicze odwiedziły pobliską placówkę pocztową, przykleiły znaczek i  wysłały listy do adresatów, mając nadzieję, że kartki, wywołają uśmiech na twarzach naszych Bohaterów.