Audycja muzyczna w patriotycznym tonie

Z okazji obchodów 101 rocznicy Odzyskania Niepodległości, nasze przedszkolaki uczestniczyły w audycji muzycznej pt. ,,Nutka Patriotyzmu”. Dzieci, pod akompaniamentem fletu poprzecznego, w wykonaniu p. Aleksandry Karczewskiej, zaśpiewały pieśni patriotyczne nawiązujące do historii naszego kraju. W programie, usłyszeliśmy ,,Legiony”, ,,Piechotę”, ,,Białe róże”, ,,Wierzby płaczące”, ,,Dziś idę walczyć, mamo”, ,,Ojczyzno ma” oraz ,,Rotę”. Miejmy nadzieję, że poznane przez małych patriotów pieśni, jeszcze długo będą rozbrzmiewać w ich sercach. 

foto

Odsłony: 827

Użytkownicy online

Odwiedza nas 121 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.