Święto Niepodległości w naszym przedszkolu

W naszym przedszkolu dnia 13 listopada obchodziliśmy Narodowe Święto Niepodległości. Z tej okazji wszystkie grupy uroczyście świętowały ten wyjątkowy dzień. Przed dyrekcją i rodzicami dzieci zaprezentowały wiersz oraz kilka utworów patriotycznych w tym m. in. „Białe róże”, „Maszerują strzelcy” oraz „Idę walczyć mamo”. Postawa patriotyczna naszych przedszkolaków oraz ich przygotowanie zostało nagrodzone gromkimi brawami oraz słodkim prezentem od Pani Dyrektor.