Święto Niepodległości w naszym przedszkolu

W naszym przedszkolu dnia 13 listopada obchodziliśmy Narodowe Święto Niepodległości. Z tej okazji wszystkie grupy uroczyście świętowały ten wyjątkowy dzień. Przed dyrekcją i rodzicami dzieci zaprezentowały wiersz oraz kilka utworów patriotycznych w tym m. in. „Białe róże”, „Maszerują strzelcy” oraz „Idę walczyć mamo”. Postawa patriotyczna naszych przedszkolaków oraz ich przygotowanie zostało nagrodzone gromkimi brawami oraz słodkim prezentem od Pani Dyrektor.

foto

Odsłony: 883

Użytkownicy online

Odwiedza nas 70 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.