Wizyta gości z filmy POLREGIO w przedszkolu

21 listopada w naszym przedszkolu gościliśmy pracowników firmy POLREGIO. Przedszkolaki dowiedziały się jak wygląda praca na kolei, kim jest maszynista, a kim konduktor. Pan Paweł – konduktor, pokazał dzieciom terminal do drukowania biletów,  oraz przyrząd do ich sprawdzania. Wszystkie przedszkolaki mogły obejrzeć z bliska akcesoria konduktora, a nawet samodzielnie skasować bilet. Goście uświadomili dzieciom jak bezpiecznie podróżować pociągiem, a na koniec spotkania wszystkie przedszkolaki obdarowali prezentami. Serdecznie dziękujemy za przybycie i ciekawe spotkanie!