Wizyta gości z filmy POLREGIO w przedszkolu

21 listopada w naszym przedszkolu gościliśmy pracowników firmy POLREGIO. Przedszkolaki dowiedziały się jak wygląda praca na kolei, kim jest maszynista, a kim konduktor. Pan Paweł – konduktor, pokazał dzieciom terminal do drukowania biletów,  oraz przyrząd do ich sprawdzania. Wszystkie przedszkolaki mogły obejrzeć z bliska akcesoria konduktora, a nawet samodzielnie skasować bilet. Goście uświadomili dzieciom jak bezpiecznie podróżować pociągiem, a na koniec spotkania wszystkie przedszkolaki obdarowali prezentami. Serdecznie dziękujemy za przybycie i ciekawe spotkanie!

foto

Odsłony: 891

Użytkownicy online

Odwiedza nas 155 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.