Wieczorna zabawa przedszkolaków

5 grudnia w naszym przedszkolu odbyła się wieczorna zabawa Jeżyków. Przedszkolaki z niecierpliwością wyczekiwały tego dnia. Tuż po zmroku, dzieci zaopatrzone w latarki oraz mikołajowe czapki, przybyły do przedszkola, by wspólnie spędzić wieczór pełen świątecznych szaleństw. Spotkanie rozpoczęło się od odczytania przez wychowawczynie listu od Mikołaja. Jeżyki poszukiwały ukrytych w różnych zakamarkach budynku zadań, przygotowanych przez samego Świętego Mikołaja. Dzieci, tworzyły długi, choinkowy łańcuch oraz piękny nowoczesny strój dla Mikołaja. Pakowały również ,,prezenty” dla Świętego Mikołaja, którymi były NASZE PRZEDSZKOLAKI! Na zakończenie zabawy, na Jeżyki czekał poczęstunek.

Imprezę zorganizowały Pani Joanna Kryszyło oraz Pani Aleksandra Karczewska – wychowawczynie grupy Jeżyki.