Walentynki w przedszkolu

Walentynki były dla dzieci z przedszkola prawdziwym czerwonym dniem miłości i przyjaźni. Wszystkie przedszkolaki ubrały się na czerwono i tym samym zapoczątkowały dzień miłych wrażeń. W tym dniu dzieci wzięły udział w Balu Walentynkowym, na którym były różne konkursy i zabawy. Dzieci tańczyły na papierowych sercach, rozwiązywały zagadki oraz rzucały do sercowych tarcz. Dodatkowo przez cały tydzień była uruchomiona poczta walentynkowa i każde dziecko mogło wysłać swoją walentynkę.

foto

Odsłony: 771

Użytkownicy online

Odwiedza nas 79 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.