Walentynki w przedszkolu

Walentynki były dla dzieci z przedszkola prawdziwym czerwonym dniem miłości i przyjaźni. Wszystkie przedszkolaki ubrały się na czerwono i tym samym zapoczątkowały dzień miłych wrażeń. W tym dniu dzieci wzięły udział w Balu Walentynkowym, na którym były różne konkursy i zabawy. Dzieci tańczyły na papierowych sercach, rozwiązywały zagadki oraz rzucały do sercowych tarcz. Dodatkowo przez cały tydzień była uruchomiona poczta walentynkowa i każde dziecko mogło wysłać swoją walentynkę.