Karnawał w przedszkolu

Od ubiegłego tygodnia, w naszym przedszkolu było niesamowicie gwarno i wesoło, a wszystko to za sprawą balów karnawałowych organizowanych we wszystkich grupach przedszkolnych. Dzieci przygotowywały się do niego od dawna, robiąc piękne, błyszczące maski, szykując w domach swoje przebrania, ćwicząc tańce, ale również pomagając w dekoracjach swoim Paniom. Sale przystrojone balonami, serpentynami wyglądały zjawiskowo, ale nie tak bardzo zjawiskowo jak nasze przedszkolaki. Można było podziwiać wróżki, księżniczki, zwierzątka, superbohaterów, a nawet patrole służb mundurowych :o :) Przeboje znane Dzieciom porwały nas do zabawy, a kiedy czas dobiegł końca, wszyscy ze smutkiem opuścili sale balowe! Jak to mówią przedszkolaki: było superowo!

foto cool

Odsłony: 263

Użytkownicy online

Odwiedza nas 87 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.