Walentynki przedszkolaków

Dnia 15 lutego 2021 r. w naszym przedszkolu świętowaliśmy Walentynki. Jest to wyjątkowy dzień , który dla najmłodszych jest symbolem przyjaźni i  relacji międzyludzkich oraz daję wiele radosnych chwil ze wspólnego świętowania. Tego dnia przedszkolaki ubrane na czerwono czekały z niecierpliwością na wyjątkowe zabawy. Dowiedziały się kilku ciekawostek o tym święcie a następnie tańczyły walentynkowe tańce. Dodatkowo były quizy, konkursy a potem przedszkolaki zamieniły się w amorki by  rzucać do sercowych tarcz. W ten dzień powstały również wyjątkowe kartki dla ulubionych koleżanek i kolegów. Był to dzień wielu miłych wrażeń.

foto cool

Odsłony: 217

Użytkownicy online

Odwiedza nas 69 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.