Wiosna w "Jeżykach"

  Wielkimi krokami zbliża się wiosna dlatego przedszkolaki z grupy "Jeżyki" w minionym tygodniu przygotowywały swój mini ogródek. Każdy posadził cebulkę kwiatka oraz kolorowe, "magiczne" fasolki. Teraz trzeba pilnować by naszym roślinkom nie zabrakło wody i miłych słów. Dzieci wiedzą jak trzeba dbać o posadzone nasionka. Ale to są przecież magiczne nasionka, które oprócz dobrej ziemi, wody i słońca potrzebują dobrych słów, a hałas im szkodzi. Dzieci z grupy "Jeżyki" to wiedzą i codziennie obserwują wzrost posadzonych ziarenek i cebulek.

galeria zdjęć

Odsłony: 579

Użytkownicy online

Odwiedza nas 99 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Dalsze informacje Ok