Przedszkolaki w Teatrze Lalek

Wycieczka do Teatru Lalek - 24 kwietnia wszystkie przedszkolaki spieszyły do przedszkola, ponieważ wiedziały, że ten dzień będzie wyjątkowy! Do wyjazdu do Białostockiego Teatru Lalek przygotowywaliśmy się już dzień wcześniej by każdy Zajączek, Jeżyk i Niedźwiadek wiedział jak należy zachowywać się w teatrze oraz kim jest aktor. Po śniadaniu czekał już autokar (niektórzy z nas jechali takim pojazdem po raz pierwszy!). Mieliśmy przyjemność obejrzeć przedstawienie pt. „Puszek”. Ku naszemu zdziwieniu Puszkiem nie był piesek lecz krokodyl!, który bał się dentysty. Ostatecznie Puszek przekonał się do dentysty i dał wyleczyć zęba. To był dla nas niezapomniany dzień !

galeria zdjęć

Odsłony: 503

Użytkownicy online

Odwiedza nas 23 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Dalsze informacje Ok