Audycja Muzyczna w naszym przedszkolu

24.05.2018 r. w naszym przedszkolu odbyła się Audycja Muzyczna, dzięki której dzieci miały możliwość doświadczać wrażeń muzycznych na żywo. Przedszkolaki wyruszyły w podróż do Krainy Muzyki. Po drodze odwiedziliśmy Starego Niedźwiedzia oraz Dolinę roztańczonych Kaczuszek. Dzieci poznały budowę oraz brzmienie fletu poprzecznego i bardzo chętnie bawiły się przy dźwiękach muzyki, która je zachwyciła. Na zakończenie Przedszkolaki otrzymały wesołe nutki, które z pewnością przypominać im będą o magicznym miejscu, w którym były. Akompaniament - Aleksandra Karczewska, wychowawczyni grupy.

galeria zdjęć

Odsłony: 458

Użytkownicy online

Odwiedza nas 95 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Dalsze informacje Ok