Dzień Mamy i Taty w przedszkolu i Zakończenie Roku

W ostatnich dniach czerwca w grupach przedszkolnych miały miejsce uroczyste spotkania z okazji Dnia Mamy i Taty. W tym roku również była to okazja do wręczenia dyplomów i upominków z okazji Zakończenia Roku. Dzieci z grupy Jeżyków, Niedźwiadków oraz Zajączków przygotowały krótkie wystąpienia dla swoich rodziców. Były wzruszające wiersze i piosenki oraz pokazy tańców. Na koniec rodzice otrzymali niepowtarzalne, ręcznie robione prezenty. Uśmiechów, uścisków i gratulacji nie było końca. Każdy przedszkolak otrzymał również pamiątkowy dyplom i upominek wręczany przez panią Dyrektor. Jesteśmy dumne z naszych przedszkolaków!!!

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tych wyjątkowych dni.

Odsłony: 532

Użytkownicy online

Odwiedza nas 124 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Dalsze informacje Ok