Przedszkolaki świętują 100-lecie Niepodległej

We wtorek, 6 listopada, w centrum miasta powstało pewne zamieszanie! Co się stało? Wielka sprawa! To nasze przedszkolaki ruszyły w marszu z okazji 100-lecia odzyskania Niepodległości. Do naszych podopiecznych dołączyli też starsi koledzy z klasy „0” Szkoły Podstawowej w Wasilkowie. Przemaszerowaliśmy ulicą Lipową na Rynek Kościuszki do pomnika Józefa Piłsudskiego. Wykonane przez nas biało – czerwone flagi oraz serca powiewały na wietrze oddając naszą wdzięczność za wolność, walkę i niezwykłą odwagę. Przy pomniku na komendę „Do hymnu” uroczyście odśpiewaliśmy „Mazurek Dąbrowskiego”. To był wyjątkowy marsz poświęcony wyjątkowym bohaterom!

galeria zdjęć

Odsłony: 686

Użytkownicy online

Odwiedza nas 61 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Dalsze informacje Ok