Dzień Pluszowego Misia w naszym przedszkolu

25 listopada wszystkie MISIE obchodzą swoje święto. W naszym przedszkolu to bardzo ważna uroczystość. Każda grupa pragnie świętować ten dzień w sposób wyjątkowy i dlatego słychać było głośne STO LAT!! i gromkie brawa dla pluszowych przyjaciół. W tym dniu również dozwolone są tańce z misiem (w dowolny sposób) i przeróżne zabawy. W naszym przedszkolu dzieci robiły misiowe maski na dyskotekę, misiowe balony i rozwiązywały misiowe zadania. Uśmiechów i radości było wiele, a na pamiątkę dzieci dostały medale i mogły zrobić sobie zdjęcie z ogromnym pluszowym przyjacielem.

galeria zdjęć

Odsłony: 651

Użytkownicy online

Odwiedza nas 37 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Dalsze informacje Ok