Rodzinna Szopka Bożonarodzeniowa - konkurs

  W tegorocznej edycji konkursu „Rodzinna Szopka Bożonarodzeniowa” wzięło udział 10 rodzin przedszkolaków z PS 14, PS 29 oraz oddziałów przedszkolnych przy SP 15. Konkursowe szopki wykonane były z różnych dostępnych materiałów. Pojawiły się szopki z makaronów, patyczków, rolek po papierze, szyszek, naturalnych materiałów takich jak słoma, siano.

Jury Konkursu w składzie: pani Anna Gryko – katechetka, pani Ewa Stemporowska – nauczycielka klas I-III oraz pani Katarzyna Herbreder – nauczycielka klas I-III, biorąc pod uwagę ogólne wrażenie artystyczne, oryginalność pomysłu, walory plastyczne, kompozycję, kolorystykę, dodatki oraz wkład pracy przyznało NAGRODY dla: Aleksandry Górskiej, Oliwki Gromko, Piotra Humiennego, Izabeli Wiśniewskiej, Gabrysia Makarskiego WYRÓŻNIENIA dla: Laury Klimczak, Patrycji Brandeburg, Niny Modzelewskiej, Mateusza Jarosławskiego, Magdy Lewkowicz, Nicole Potockiej.

Bardzo dziękujemy wszystkim za udział w konkursie. Zachęcamy do wspólnych prac z dziećmi i udziału w kolejnych edycjach konkursu. Gratulujemy!!!

foto z konkursu

Odsłony: 380

Użytkownicy online

Odwiedza nas 60 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Dalsze informacje Ok