Wieczorna zabawa przedszkolaków

   31.01.2019 r. w naszym przedszkolu odbyła się „wieczorna zabawa przy ognisku”. Każde dziecko wyposażone w latarkę wyruszyło w podróż, poszukując wskazówek i zadań ukrytych w różnych zakątkach przedszkola i szkoły. Zanim jednak przystąpiliśmy do zabawy, każde dziecko musiało złożyć przysięgę i odbić swój paluszek umoczony w paście do zębów na języku totemu. To właśnie za jego sprawą dzieci stały się prawdziwymi zuchami! Zabawa przyniosła wszystkim wiele radości, niektórzy nie chcieli nawet wracać do swych domów! Dodatkową atrakcję zapewniły urodziny Oli z grupy Jeżyków, która poczęstowała wszystkich obecnych kawałkiem urodzinowego tortu w zamian za piękne życzenia!

foto

Odsłony: 377

Użytkownicy online

Odwiedza nas 53 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Dalsze informacje Ok