Zabawa walentynkowa w przedszkolu

  W dniu Świętego Walentego w naszym przedszkolu zrobiło się bardzo czerwono, a w powietrzu unosiło się mnóstwo pozytywnych emocji. Tego dnia podczas wspólnej zabawy celebrowaliśmy naszą przyjaźń. Na samym początku wymieniliśmy się między sobą serduszkami wyciętymi z papieru, pobawiliśmy się w zabawę „Mam chusteczkę haftowaną”, następnie rozpoczęliśmy muzyczną część zabawy. Tańczyliśmy w parach oraz wszyscy razem w wielkim kole. Na zakończenie otworzyliśmy walentynkową skrzynię pocztową, jak się okazało każdy otrzymał swoją kartkę walentynkową! Zabawa była fantastyczna, każdy z nas miał na twarzy szeroki uśmiech aż do końca dnia.

foto

Odsłony: 332

Użytkownicy online

Odwiedza nas 62 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Dalsze informacje Ok