Biblioteka w świątecznej odsłonie

Nastrój świąt zagościł w naszej bibliotece. Uczniowie z klasy VB ubrali już choinkę w czytelni. Młodsi odkodowują świąteczne obrazki i je kolorują. We współpracy ze świetlicą powstają choinki ze starych książek. Na przerwie w czwartek będzie można zrobić kostkę z rolki od papieru i pograć w grę oraz udekorować choinkę. Można poczytać opowiadania i wierszyki związane ze świętami wyeksponowane na wystawce. Serdecznie zapraszamy do biblioteki. 

Wszystkim czytelnikom i ich rodzinom

życzymy zdrowych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia.

 

Odsłony: 372

Użytkownicy online

Odwiedza nas 55 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Dalsze informacje Ok