Konkurs "Booktalking"

27 lutego Patryk Zaman i Piotr Puchalski z klasy VA reprezentowali naszą szkołę w konkursie międzyszkolnym ph.: ”Booktalking- krótko i ciekawie o książce” ,  który odbył się w bibliotece Szkoły Podstawowej nr 45. Piotr wcielił się w rolę Gilberta Blythe i zachęcał do przeczytania książki „Ania z Zielonego Wzgórza”. Wzruszył komisję, wyborem książki i szczerością wypowiedzi - zajął III miejsce. Patryk opowiadał o książce „Najfutbolniejsi” R. Santiago. Udowodnił, że chłopcy z klasy sportowej, nie tylko grają w piłkę, ale też czytają książki- otrzymał wyróżnienie. Gratulujemy chłopcom i chcielibyśmy, aby  inni wzięli z nich przykład i też chętnie prezentowali swoje ulubione książki.