Książka dla dzieci o wirusie

 " MASZ TĘ MOC!"

 Jak rozmawiać z dziećmi o wirusie i sytuacji jaką przeżywamy?

Pomoże Wam w tym pięknie ilustrowana książka którą stworzyło zacne grono specjalistów - lekarzy, weterynarzy, psychologów, artystów i ludzi dobrej woli. Książeczka w sposób prosty i przejrzysty, a przede wszystkim spokojny wyjaśnia dzieciom, czym są wirusy i jak się przed nimi ustrzec.

Wystarczy kliknąć na link i przeczytać- zachęcamy. 

https://bit.ly/artyscidladziecikoronawirus

Odsłony: 670

Użytkownicy online

Odwiedza nas 113 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.