Międzynarodowy Dzień Książki dla Dzieci

      

2 kwietnia obchodzimy Międzynarodowy Dzień Książki dla Dzieci. Święto to wypada co roku w rocznicę urodzin duńskiego baśniopisarza Hansa Christiana Andersena. Zostało ustanowione w 1967 roku, aby promować piękną literaturę oraz grafikę dla młodego czytelnika.

Z tej okazji ogłaszamy konkurs:

Drodzy czytelnicy! Tęsknimy za Wami. Chcielibyśmy wiedzieć co czytacie w domu.

Zróbcie zdjęcie z książką (może to być zdjęcie całej czytającej rodziny) i prześlijcie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zdjęcia zamieścimy na stronie internetowej, a po powrocie do szkoły nagrodzimy te, które nam się najbardziej spodobały.

Z niecierpliwością czekamy na pierwsze fotki.laughing

 

 

Odsłony: 637

Użytkownicy online

Odwiedza nas 224 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.