Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych

 

 

        

 

Tradycje MMBS sięgają 1999 r., kiedy to Międzynarodowe Stowarzyszenie Bibliotekarstwa Szkolnego (International Association of School Libriarianship – IASL) zainicjowało obchody Międzynarodowego Dnia Bibliotek Szkolnych, które przypadły na czwarty poniedziałek października. Od 2008 r. obchodzimy w październiku Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych.             

W dniach 2-4 października 2020 r. w Białymstoku odbywać się będzie Festiwal literacki "Na pograniczu kultur". W dniu 2 października 2020 r. odbędą się spotkania  (on-line) z autorami książek dla dzieci.  Zapraszamy uczniów z nauczycielami na spotkania. Linki do spotkań podamy w dn. 2.10.2020.

8.55- spotkanie z Martą Guśniowską

9.55- spotkanie z Wojciechem Mikołuszko

10.50- spotkanie z Idą Pierelotkin

17.00-spotkanie z Andrzejem Kruszewiczem.

Informacje na temat festiwalu i spotkań z autorami  https://www.facebook.com/FundacjaSasiedzi

 

Odsłony: 411

Użytkownicy online

Odwiedza nas 85 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.