Pasowanie na czytelników uczniów klas I

Pasowanie na czytelników uczniów klas I

1 i 2 marca2018 r. klasy I uczestniczyły w uroczystym pasowaniu na czytelników szkolnej biblioteki. Aktyw biblioteczny wprowadził uczniów w świat ciekawych książek. W tym roku wzbogacony o nowości zakupione w ramach NPRC. Były zagadki dotyczące bohaterów  literackich, w rozwiązywaniu których "Pierwszaki" mogły liczyć na pomoc swoich starszych kolegów. Spełnili też prośby książki bardzo zniszczonej. Przyrzekli, że będą książki szanować, a obowiązki czytelnika traktować z wielką powagą. Mieli okazję wypożyczyć pierwszą książkę, do której została dołączona zakładka. Wspólne zdjęcie z nowymi książeczkami zakończyło spotkanie czytelnicze połączone z pasowaniem.

zdjęcia w galerii

Odsłony: 512

Użytkownicy online

Odwiedza nas 45 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Dalsze informacje Ok