Przerwa na czytanie, przerwa na słuchanie

 Aby uatrakcyjnić przerwę dla klas I-III dziewczynki z koła bibliotecznego „Książkowe Moliki” zainicjowały akcję: „ Przerwa na czytanie, przerwa na słuchanie”

Na długiej przerwie (12:35-12:55) będą czytały książki zakupione w ramach NPRC. Do czytania wybraliśmy serię „Poczytaj ze mną”, aby pokazać różne barwy literatury : kryminał, bajkę, fantasy, reportaż, humor, baśń, przygodę, epos, przypowieść. We wtorek Oliwka Gawryś przeczytała pierwszą część książki „Gdy pada deszcz”. Na drugą zaprasza we środę. Aby sprawdzić uwagę czytających przygotowała pytania do tekstu, a nagrodą były małe cukierki. Każdy słuchacz otrzymał Kartę słuchacza na której będzie zbierał pieczątki. Uczestnik , który zdobędzie wszystkie pieczątki weźmie udział w losowaniu nagrody.

Najbliższe „Czytające przerwy”:

14.03 (wtorek)- „Gdy pada deszcz” cz.2

22.03 (czwartek)- „Po co komu mamut”

27.03 (wtorek)-„Ząb czarownicy”

10.04 (wtorek)- „Różowe babeczki”                                                                                                                                                                                        

      galeria zdjęć

 

Odsłony: 904

Użytkownicy online

Odwiedza nas 176 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Dalsze informacje Ok