Szkolna Parada Postaci Literackich

12 kwietnia 2018 roku w sali teatralnej naszej szkoły odbyła się "Szkolna Parada Postaci Literackich"- konkurs organizowany przez bibliotekę szkolną. Wzięło w niej udział 12 uczniów z czterech klas III. Konkurs prowadziły uczennice z klasy VB: Oliwia Matuk i Magdalena Zdrojkowska.Występy dzieci oceniało jury w składzie: p. Ewa Stemporowska,p. Aneta Sasinowska i P. Małgorzata Bogdanowicz. Na scenie prezentowali się:Bosse, Lena, Anaruk, Pan Kleks, Krasnal Hałabała, Dziewczynka z zapałkami, Zosia Samosia, Szewczyk Dratewka, Brzydkie Kaczątko. Do etapu międzyszkolnego, który odbędzie się w naszej szkole 27 kwietnia wybrano  Juliana Winnickiego- Brzydkie Kaczątko, i Adriannę Kundzienko- Dziewczynkę z zapałkami. Laureatom gratulujemy i życzymy udanego występu podczas IX Międzyszkolnej Parady Postaci Literackich.

zdjęcia w galerii