Poezja Anny Bayer

9.05.2018 r. w Szkole Podstawowej nr 12 w Białymstoku odbył się III Międzyszkolny Konkurs Recytatorsko- Plastyczny "Poezja Anny Bayer" skierowany do uczniów klas I-III. Występy uczniów oceniała komisja pod przewodnictwem autorki. Każde dziecko starało się zaprezentować jak najlepiej. Wszyscy otrzymali gromkie brawa. Poetka przeczytała dwa swoje wiersze. Dzieci świetnie odczytały puentę każdego z nich. Po obradach jury przyznało nagrody i wyróżnienia. Z naszej szkoły Julian Winnicki z kl. III d otrzymał nagrodę, a Zosia Żukowska z kl. IIIa i Gabriel Pawluczuk z IIa wyróżnienie.

Gratulujemy!

galeria zdjęć

Odsłony: 516

Użytkownicy online

Odwiedza nas 105 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Dalsze informacje Ok