Warsztaty-"Ja to mam szczęście"


W ramach akcji "Mirabelka- kiełkująca historia w 100licy" w bibliotece Szkoły Podstawowej nr 15 w Białymstoku 15 października odbyły się warsztaty ph.: „Ja to mam szczęście”. W trakcie warsztatów uczniowie  obejrzeli film w którym autor- Cezary Harasimowicz opowiedział jak i dlaczego powstała książka. Poznając  los mieszkańców dzielnicy Nalewki uczniowie zastanawiali się co znaczy patriotyzm w czasach wojny i dziś. Na zakończenie wykonali pracę plastyczną „drzewo pamięci” symbolizujące ich przynależność i miłość do ojczyzny.

 

foto

Odsłony: 284

Użytkownicy online

Odwiedza nas 116 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Dalsze informacje Ok