Konkurs krasomówczy

27.11.2018 r. troje uczniów z naszej szkoły wzięło udział w Wojewódzkim konkursie krasomówczym "Nieznane podania, legendy, klechdy Podlasia z babcinej szuflady", który odbył się w Szkole Podstawowej nr 47 w Białymstoku. W konkursie uczestniczyliśmy po raz pierwszy i bardzo nam się on spodobał, więc za rok na pewno znowu weźmiemy w nim udział. Mogliśmy poznać i odkryć tajemnice naszego regionu skryte w legendach, ciekawie opowiedzianych przez uczniów z 11 białostockich szkół. Naszą szkołę reprezentowali: Oliwia Matuk, Łucja Sułkowska i Krystian Turowski. Wszyscy zaprezentowali się wspaniale. III miejsce przypadło Łucji, wyróżnienie Krystianowi. Gratulujemy wszystkim, gdyż konkurs nie należał do łatwych i konkurencja była duża.

foto

Odsłony: 436

Użytkownicy online

Odwiedza nas 89 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Dalsze informacje Ok