Mikołajki w bibliotece

6 grudnia do czytelni szkolnej zostały zaproszone dzieci z klas II. Podczas zajęć uczniowie obejrzeli prezentację multimedialną przedstawiającą prawdziwą historię Świętego Mikołaja i poznali zwyczaje świąteczne w innych państwach. Dowiedzieli się jak w innych językach nazywa się Św. Mikołaja. Następnie razem rozwiązywaliśmy krzyżówkę której hasło brzmiało: Boże Narodzenie. Dzieci zostały zaproszone do wzięcia udziału w konkursie "Choinkowi goście" i do odwiedzania czytelni przez cały miesiąc. W grudniu można będzie pomalować obrazki związane ze świętami i poczytać opowiadania, wierszyki,  zamieszczone w Świerszczyku i w książkach o tematyce świątecznej, znajdujące się na specjalnym regale. Zapraszamy.