"Mikołajek"- turniej klas IV

7 marca w czytelni szkolnej odbył się turniej wiedzy na temat książki R. Goscinnego „Mikołajek”. Rywalizowały ze sobą 3-osobowe zespoły klas IV, przygotowane przez p. A. Sasinowską Konkurs składał się z 5 konkurencji: krzyżówka, komiks, scenki, zgadnij o kim mowa, odpowiedź na pytania.

Konkurencją, która wywołała największe emocje była prezentacja scenek. Na pewno w pamięci pozostanie: „Ludeczka” w wykonaniu kl. IVC, „Palę cygaro” zaprezentowana przez kl. IVb oraz „Reks” przedstawiony przez kl. IVa.

Zespoły klasowe wykazały się dużą wiedzą na temat treści książki i jej bohaterów. W ostatecznym podsumowaniu I miejsce zajęła kl. IVA, II miejsce- kl. IVB, III miejsce –kl. IVC

Komiksy, wykonane przez uczniów będą wyeksponowane w czytelni aby mogły je  czytać i oglądać  inne dzieci.

foto

Odsłony: 574

Użytkownicy online

Odwiedza nas 371 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Dalsze informacje Ok