Pasowanie na czytelników

W pierwszej połowie marca 2019 r. pierwszaki z naszej szkoły zostały uroczyście pasowane na czytelników szkolnej biblioteki.

Część główną uroczystości w postaci „małego egzaminu” prowadziły Weronika i Sandra z kl. VC. Przed uczniami było do wykonania 5 zadań. Wśród nich znalazły się: zagadki o bibliotece, podanie tytułu książki na podstawie czytanego fragmentu lub ilustracji. Nie zabrakło też czasu na odczytanie próśb książki do czytelnika. Na zakończenie została zaśpiewana piosenka „Dziś w bibliotece”. Każdy uczeń wypożyczył nową, kolorową książkę. Dodatkowo otrzymał zakładkę do książki i list do rodziców. Zdjęcia z uroczystości  utrwalą te spotkanie na długie lata.

foto

Odsłony: 595

Użytkownicy online

Odwiedza nas 156 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Dalsze informacje Ok