Procedury

Szanowni Rodzice - poniżej zamieszczamy Procedury obowiązujące w Szkole Podstawowej nr 15 im. Marii Skłodowskiej-Curie opracowane na rok szkolny 2020/2021. Poniższe procedury opracowano zgodnie z obowiązującymi wytycznymi MEN i GIS.

Przed wysłaniem dziecka do naszej szkoły/przedszkola, czyli przed 1.09.2020 r. należy zapoznać się z nimi oraz wypełnić krótką ANKIETĘ z OŚWIADCZENIEM. Każdy wychowawca grupy przedszkolnej oraz klasy sprawdzi, czy Rodzic wypełnił w.w. OŚWIADCZENIE. W przypadku braku wypełnienia OŚWIADCZENIA wychowawca będzie kontaktował się z Rodzicem telefonicznie jeszcze przed 1.09.2020 r.

Bardzo prosimy o sumienne podejście do tematu i jednocześnie z góry dziękujemy za wypełnienie.

PROCEDURY:

1. Procedura postępowania na wypadek podejrzenia wystąpienia objawów choroby COVID-19.
  2. Procedura przeprowadzania dezynfekcji w szkole.
  3. Procedura przyprowadzania i odbierania uczniów ze szkoły.
  4. Procedura organizacji przerw oraz dyżurów nauczycieli na przerwach.
  5. Procedura bezpieczeństwa pracy stołówki i wydawania posiłków.
  6. Procedura bezpieczeństwa w świetlicy szkolnej.
  7. Procedura organizacji zajęć lekcyjnych i biblioteki.
  8. Procedura bezpieczeństwa w szatni szkolnej/przedszkolnej.

7 września b.r. na stronie kuratorium.bialystok.pl ukazało się stanowisko MEN  w zakresie problemów dotyczących wydawania rodzicom zaświadczeń potwierdzających brak zakażenia dziecka wirusem COVID-19. Prosimy o zapoznanie się z w.w. stanowiskiem.

ANKIETA wraz z OŚWIADCZENIEM