Barwy jesieni

Konkurs recytatorski "Barwy jesieni"

Wzorem lat ubiegłych wzięliśmy udział w konkursie recytatorskim "Barwy jesieni", który organizuje biblioteka Zespołu Szkół Integracyjnych nr 1 w Białymstoku. Natalia Rutkowska recytując wiersz własnego autorstwa zajęła II miejsce, Paweł Stalończyk z kl. Va, który recytował wiersz Juliana Tuwima zajął III miejsce, zaś Rayana Szadukaeva z kl. Vc zdobyła wyróżnienie. Jak co roku rywalizowaliśmy z uczniami z SP 37, SP 47, SP 16, ZSI 1. Cieszymy się, że mogliśmy posłuchać wspaniałych recytacji i zdobyć nagrody. Na pewno za rok znów weźmiemy udział w konkursie.

Odsłony: 2249

Użytkownicy online

Odwiedza nas 106 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Dalsze informacje Ok