Barwy jesieni 2016

BARWY JESIENI

 W eliminacjach szkolnych konkursu recytatorskiego „Barwy jesieni” wzięło udział dziesięciu uczniów z klas IV-VI. Zostały nagrodzone dwie uczennice: Łucja Sułkowska z klasy IV a i Maria Ostrowska z klasy V b.
Wyróżnienia zdobyły:  Oliwia Matuk z klasy IV b, Gabriela Zimnoch z klasy VI a oraz Aleksandra Andrukiewicz z klasy V a. Tło stanowiła prezentacja multimedialna z jesiennymi krajobrazami. Dnia 24 listopada w Zespole Szkół Integracyjnych Nr 1 uczennice z naszej  wzięły udział w międzyszkolnym etapie konkursu. Łucja Sułkowska z klasy IV a zdobyła III miejsce, a Maria Ostrowska z klasy V b – wyróżnienie.
Gratulujemy!!! Zachęcamy do pracy nad sobą oraz udziału w innych konkursach zorganizowanych przez bibliotekę szkolną.

Odsłony: 1397

Użytkownicy online

Odwiedza nas 154 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Dalsze informacje Ok