List do Św. Mikołaja - wyniki konkursu

LIST DO ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA

 Od lat tradycją jest pisanie listów do Świętego Mikołaja. Mikołaj jest przyjacielem dzieci i każde dziecko o tym wie! Odpowiedzią na to był konkurs literacki „ Do Świętego Mikołaja dzieci listy piszą…” zorganizowany przez Anetę Sasinowską - nauczyciela bibliotekarza oraz Martę Kikolską- Kisiel nauczyciela języka polskiego. Celem konkursu adresowanego do uczniów klas  III i IV było między innymi: rozwijanie twórczej aktywności dziecka, wyobraźni i umiejętności jasnego wyrażania potrzeb. Jury oceniając prace konkursowe, brało pod uwagę: cechy gatunkowe listu, poprawność językową, oryginalność i ciekawe ujęcie tematu oraz estetykę pracy.

 

Wyniki konkursu:

 

I miejsce – Oliwia Matuk klasa IV b

II miejsce – Patrycja Pogoda klasa IV a

                  Magdalena Zdrojkowska klasa IV b

III miejsce – Filip Baluk klasa III c

                    Michał Boguń klasa IV a

Wyróżnienie: Oliwia Mosiewicz klasa II b

 

Gratulujemy zwycięzcom i życzymy spełnienia marzeń!

 

 

Odsłony: 1530

Użytkownicy online

Odwiedza nas 178 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Dalsze informacje Ok