Międzynarodowy Dzień Poezji

 

 

 Pisać wiersze każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej…

21 marca przypada Międzynarodowy Dzień Poezji

Biblioteka szkolna zaprasza uczniów klas IV-VI do udziału w akcji czytelniczej w dniu 22 marca (środa) w godz. 8.00-15.30. Akcja polega na tworzeniu własnych „tekstów poetyckich” z wykorzystaniem słów wyciętych z kolorowych czasopism. Uczniowie przynoszą na zajęcia klej w sztyfcie, białą kartkę z bloku technicznego A4 oraz kolorową gazetę i nożyce. Prace wykonujemy indywidualnie lub grupowo. Najciekawsze „wiersze” zostaną umieszczone na wystawie. Zapraszam, Aneta Sasinowska J

Odsłony: 1175

Użytkownicy online

Odwiedza nas 114 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Dalsze informacje Ok