Rekrutacja do klas I na 2021/2022.

Terminy, zasady oraz kryteria rekrutacji znajdują się na stronie: www.bialystok.pl

Rekrutacja do odziałów przedszkolnych na 2021/2022.

Rekrutacja do oddziałów przedszkolnych i do klas I na 2021/2022.

Najważniejsze informacje zawarte są na stronie Urzędu Miejskiego w Białymstoku:

Informacja dotycząca rekrutacji na rok szkolny 2021/2022 do przedszkoli / oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych

Informacja dotycząca rekrutacji na rok szkolny 2021/2022 do klas pierwszych w szkołach podstawowych

REKRUTACJA do klas I

rozpocznie się 24 lutego 2021 i potrwa do 8 marca 2021

REKRUTACJA do oddziałów przedszkolnych

rozpocznie się 24 lutego 2021 i potrwa do 5 marca 2021

Rekrutacja będzie odbywała się z wykorzystaniem systemu informatycznego.

oddział przedszkolne

klasy I

Rodzice mogą wypełniać wnioski elektronicznie. Wypełniony i podpisany wniosek należy dostarczyć do sekretariatu szkoły. Zasady rekrutacji zbliżone są do zeszłorocznych. W obu przypadkach wypełniony wniosek należy zanieść do przedszkola/szkoły pierwszego wyboru.

Na rok szkolny 2021/2022 prowadzimy nabór do:

oddziałów przedszkolnych 3,4,5 i 6-latki
klas I ogólnych

Wybór klasy należy zgłosić w sekretariacie szkoły.

Zapraszamy smile