Godziny pracy pedagoga i psychologa szkolnego

Zmiana w godzinach pracy pedagoga i psychologa od 22.03.2021 r. W pilnych sprawach pedagog i psycholog pozostają w kontakcie poprzez dziennik elektroniczny lub platformę Teams, a także pod numerami tel.

85 651 13 08 sekretariat
85 651 13 08 wew. 36 gabinet ped. i psych.

Psycholog -
p. Ewa Ćwilich

Pedagog -
p. Małgorzata Bogdanowicz

13:00-15:00  14:00-16:00   10:00-14:00
on-line poprzez Treams

Zadania pedagoga szkolnego

Zadania pedagoga szkolnego są określone przez Rozporządzenie MEN w sprawie udzielania i organizowania pomocy psychologiczno-pedagogicznej w publicznych przedszkolach, szkołach i placówkach.

Nadrzędnym zadaniem pedagoga szkolnego jest udzielanie pomocy uczniom  znajdującym się w trudnej sytuacji szkolnej, rodzinnej, dbanie o właściwy rozwój dzieci i młodzieży i w tym celu podejmowanie działań wychowawczych, opiekuńczych, profilaktycznych, zaradczych.

Czytaj więcej: Zadania pedagoga szkolnego