Wyniki rekrutacji do projektu

Drodzy Uczniowie i Uczennice! Szanowni Rodzice!

Komisja Rekrutacyjna przedstawia listy osób zakwalifikowanych do udziału w projekcie „Budujemy swoją przyszłość z SP 15” wraz z listami osób rezerwowych. (Kolejność osób na liście rezerwowej na chwilę obecną jest przypadkowa). LISTY ZNAJDUJĄ SIĘ NA TABLICY OGŁOSZEŃ w szkole.

Rodziców uczniów, którzy zostali zakwalifikowani do udziału w co najmniej jednych zajęciach, prosimy o kontakt osobisty z Wicedyrektor Szkoły klasy I-III – Pani Ewa Stemporowska, klasy IV-VI – Pani Katarzyna Matuk w celu podpisania deklaracji udziału w projekcie oznaczającej wyrażenie zgody na udział dziecka w zajęciach, na które się zakwalifikowało w nieprzekraczalnym terminie od 3 X 2017 r. do 13 X 2017 r.

Niezgłoszenie się w terminie będzie rozumiane jako rezygnacja z udziału w projekcie. Miejsce dziecka zakwalifikowanego zajmie osoba z listy rezerwowej.

Planowany termin rozpoczęcia zajęć: od 23 października 2017 r.

Odsłony: 712

Użytkownicy online

Odwiedza nas 112 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Dalsze informacje Ok