Deklaracja udziału w projekcie

Zapraszamy rodziców uczniów, którzy zakwalifikowali się do projektu "Budujemy swoją przyszłość z SP15" do podpisania deklaracji uczestnictwa w zajęciach. Deklarację można pobrać ze strony, wydrukować i wypełnioną przynieść do wychowawcy klasy. Taką deklarację można podpisać osobiście u wicedyrektorów szkoły:

kl. I-III - p. Ewa Stemporowska
kl. IV-VI - p. Katarzyna Matuk

Deklaracja uczestnika zajęć

Można wpisywać daty bieżące. Bardzo prosimy o podpisywanie i daty we wszystkich miejscach, nie używanie korektora, a w razie konieczności skreślenia i wyraźne oznaczenie oraz datę i podpis rodzica (obok poprawki). Prosimy o nieużywanie czarnego długopisu. Wypełniamy długopisem niebieskim.

Odsłony: 901

Użytkownicy online

Odwiedza nas 66 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Dalsze informacje Ok