Informacja - obiady grudzień 2017 r.

Uprzejmie informujemy, że płatność za obiady w grudniu 2017 r. wynosi:

Dzieci przedszkolne: 95 zł (według odpisów z systemu iPrzedszkole)
Uczniowie klas 0-VII: 56 zł.
Pracownicy: 123,52 zł.

Kwota powinna być uregulowana w całości w dniach w 2 - 5 grudzień 2017 r.  WYŁĄCZNIE PRZELEWEM NA KONTO (w tytule przelewu należy wpisać: opłata za miesiąc październik, Imię i Nazwisko dziecka, klasę)
Wydruk przelewu lub potwierdzenie wpłaty z poczty należy dostarczyć do intendenta szkoły w celu wydania kartek na obiady.

UWAGA!

KARTKI NA OBIADY  BĘDĄ WYDANE NA POSTAWIE ZŁOŻONEJ PRZEZ RODZICA KARTY ZGŁOSZENIA NA DOŻYWIANIE DZIECKA od 2.10.2017 r. w p. 116, u Intendentki szkoły.

Jednocześnie informujemy, że brak opłaty w wyznaczonym terminie będzie skutkował zawieszeniem możliwości korzystania z obiadów przez Państwa dziecko w danym miesiącu.
Ważne!
Wniosek na obiady złożony w szkole jest równoznaczny z deklaracją korzystania z obiadów przez cały rok szkolny 2017/2018. W przypadku rezygnacji z obiadów prosimy o dostarczenie do sekretariatu pisma potwierdzającego rezygnację z kolejnych miesięcy. Podstawę do odliczenia kwoty niewykorzystanego obiadu (np. z powodu choroby dziecka) stanowi jedynie telefoniczne poinformowanie o tym fakcie, z co najmniej jednodniowym wyprzedzeniem, właściwej osoby pod nr telefonu 85 651 13 08. Brak takiej informacji będzie traktowane jako wykorzystanie obiadu.
Pieniądze za niewykorzystane obiady będą pomniejszały należność w miesiącu kolejnym.

Opłaty za obiady można wykonać przelewem na konto szkoły - dotyczy żywienia uczniów klas 0-VI oraz dzieci przedszkolnych

Bank Pekao I Oddział w Białymstoku
Nr konta      67 1240 1154 1111 0010 3577 4519

w tytule przelewu należy wpisać imię i nazwisko dziecka z dopiskiem grupa przedszkolna, szkoła lub klasa "0"

Opłaty za pobyt dziecka powyżej 5 godzin:

Bank Pekao I Oddział w Białymstoku
Nr konta: 94 1240 1154 1111 0010 3577 4421

w tytule przelewu należy wpisać imię i nazwisko dziecka z dopiskiem grupa przedszkolna lub klasa "0"

O przedszkolu

Przedszkole przy Szkole Podstawowej nr 15 w Białymstoku jest placówką dwuoddziałową, do której zapisano w bieżącym roku szkolnym 50 dzieci w wieku 3 lat. Placówka czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 6.30 – 17.00. Organem prowadzącym jest Urząd Miasta Białegostoku.
Dodatkowo w naszej placówce znajduje się filia Przedszkola Samorządowego nr 14 w Białymstoku z dwoma oddziałami, 3 i 4 latków. Nad prawidłowym rozwojem i bezpieczeństwem dzieci czuwa, wykwalifikowana kadra pedagogiczna. Ich pracę wspiera personel niepedagogiczny, a także nauczyciele zajęć dodatkowych (logopeda oraz nauczycielka rytmiki).
Praca wychowawczo – dydaktyczna planowana jest zgodnie z Podstawą Programową Wychowania Przedszkolnego MEN.

Na potrzeby przedszkola w okresie wakacyjnym dokonano remontu parteru szkoły wraz z oddzielnym wejściem dla przedszkolaków. Utworzone zostały nowe pomieszczenia sanitarne dostosowane do małych dzieci, zakupiono nowe meble, szafki do szatni, stoliki, krzesełka, zabawki i przybory. Kolorowe ściany, nowe dywany i piękne wnętrza – wszystko po to aby nasze maluchy czuły się jak w domu.

POSIŁKI

Nasza kuchnia wyposażona jest w nowy sprzęt gastronomiczny umożliwiający bezpieczne i wartościowe przygotowanie smacznych posiłków. Personel kuchenny dba o różnorodność posiłków i estetykę ich podania. Wspólne posiłki są okazją do spróbowania różnorodnych dań, jak również do zapoznania dzieci z zasadami zachowania przy stole. Po obiedzie we wszystkich grupach prowadzone są zajęcia wyciszające. To czas relaksu przy łagodnej muzyce, słuchanie bajek terapeutycznych i opowiadań. Dzieci mogą też skorzystać w tym czasie z biblioteczki i oglądać zgromadzone w niej książki.

Najważniejsze jest bezpieczeństwo, edukacja i zabawa - i to właśnie możemy zapewnić maluchom.

Zapraszamy :)