Informacja - obiady grudzień 2018 r.

Uprzejmie informujemy, że płatność za obiady w grudniu 2018 r. wynosi:

Dzieci przedszkolne: 95 zł (według odpisów z systemu iPrzedszkole)

Kwota powinna być uregulowana w całości w dniach w 1 - 10 grudnia 2018 r.  WYŁĄCZNIE PRZELEWEM NA KONTO (w tytule przelewu należy wpisać: opłata za miesiąc ........, Imię i Nazwisko dziecka, klasę)
Wydruk przelewu lub potwierdzenie wpłaty z poczty należy dostarczyć do intendenta szkoły w celu wydania kartek na obiady.

UWAGA!

KARTKI NA OBIADY  BĘDĄ WYDANE NA POSTAWIE ZŁOŻONEJ PRZEZ RODZICA KARTY ZGŁOSZENIA NA DOŻYWIANIE DZIECKA - w p. 116, u Intendentki szkoły.

Jednocześnie informujemy, że brak opłaty w wyznaczonym terminie będzie skutkował zawieszeniem możliwości korzystania z obiadów przez Państwa dziecko w danym miesiącu.
Ważne!
Wniosek na obiady złożony w szkole jest równoznaczny z deklaracją korzystania z obiadów przez cały rok szkolny 2018/2019. W przypadku rezygnacji z obiadów prosimy o dostarczenie do sekretariatu pisma potwierdzającego rezygnację z kolejnych miesięcy. Podstawę do odliczenia kwoty niewykorzystanego obiadu (np. z powodu choroby dziecka) stanowi jedynie telefoniczne poinformowanie o tym fakcie, z co najmniej jednodniowym wyprzedzeniem, właściwej osoby pod nr telefonu 85 651 13 08. Brak takiej informacji będzie traktowane jako wykorzystanie obiadu.
Pieniądze za niewykorzystane obiady będą pomniejszały należność w miesiącu kolejnym.

Opłaty za obiady można wykonać przelewem na konto szkoły - dotyczy żywienia uczniów klas I-VIII oraz dzieci przedszkolnych

Bank Pekao I Oddział w Białymstoku
Nr konta      67 1240 1154 1111 0010 3577 4519

w tytule przelewu należy wpisać imię i nazwisko dziecka z dopiskiem grupa przedszkolna, szkoła lub klasa "0"

Opłaty za pobyt dziecka powyżej 5 godzin:

Bank Pekao I Oddział w Białymstoku
Nr konta: 94 1240 1154 1111 0010 3577 4421

w tytule przelewu należy wpisać imię i nazwisko dziecka z dopiskiem grupa przedszkolna lub klasa "0"

Informacja - opłaty za pobyt przedszkolaków w lipcu 2018

Ze względu na urlop intendenta (06-30.08.2018 r.) informujemy, że należność za pobyt dziecka w lipcu 2018 r. będzie naliczona 03.08.2018 r. i zostanie udostępniona na portalu iPrzedszkole.pl (poprzez zalogowanie się),  jak również w sekretariacie szkoły poprzez kontakt osobisty bądź telefoniczny (tel.85-651-13-08).

Prosimy rodziców o uregulowanie płatności w terminie - do 10.08.2018 r.

Informacja o możliwości ubiegania się o zniżki w opłacie za korzystanie z usług (koszty pobytu) przedszkola w Szkole Podstawowej Nr 15 w Białymstoku w 2018/2019

Na podstawie uchwały NR L/770/18 Rady Miasta Białystok z dnia 21 maja 2018 r. i Zarządzenia Nr 756/18  Prezydenta Miasta Białegostoku z dnia 27 czerwca 2018 r. w sprawie określenia wysokości opłat za korzystanie z wychowania przedszkolnego dzieci objętych wychowaniem przedszkolnym do końca roku szkolnego w roku kalendarzowym, w którym kończą 6 lat w prowadzonych przez Gminę Białystok jednostkach oświatowych, Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 15 z oddziałami przedszkolnymi w Białymstoku informuje o możliwości ubiegania się o zniżki w opłacie z korzystania usług (koszty pobytu) przedszkola:

• Decyzje MOPR o pobieraniu zasiłku rodzinnego na dziecko należy przedłożyć w placówce i złożyć oświadczenie (formularz do wypełnienia w sekretariacie szkoły) w sierpniu i listopadzie,
  • Orzeczenie z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej o potrzebie kształcenia specjalnego lub orzeczenie o potrzebie zajęć rewalidacyjno-wychowawczych posiadanym przez dziecko należy przedłożyć w placówce i złożyć oświadczenie (formularz do wypełnienia na miejscu), obniżenie opłaty przysługuje po miesiącu, w którym rodzic przedłożył to oświadczenie.
  • Numer dokumentu potwierdzającego uczestnictwo w Programie „Białostocka Karta Dużej Rodziny” należy podać dyrektorowi przedszkola, obniżenie opłaty z tego tytułu przysługuje od początku miesiąca następującego po miesiącu, w którym rodzic podał numer dokumentu potwierdzającego uczestnictwo w Programie.

treść zarządzenia

O przedszkolu

Przedszkole przy Szkole Podstawowej nr 15 w Białymstoku jest placówką dwuoddziałową, do której zapisano w bieżącym roku szkolnym 50 dzieci w wieku 3 lat. Placówka czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 6.30 – 17.00. Organem prowadzącym jest Urząd Miasta Białegostoku.
Dodatkowo w naszej placówce znajduje się filia Przedszkola Samorządowego nr 14 w Białymstoku z dwoma oddziałami, 3 i 4 latków. Nad prawidłowym rozwojem i bezpieczeństwem dzieci czuwa, wykwalifikowana kadra pedagogiczna. Ich pracę wspiera personel niepedagogiczny, a także nauczyciele zajęć dodatkowych (logopeda oraz nauczycielka rytmiki).
Praca wychowawczo – dydaktyczna planowana jest zgodnie z Podstawą Programową Wychowania Przedszkolnego MEN.

Na potrzeby przedszkola w okresie wakacyjnym dokonano remontu parteru szkoły wraz z oddzielnym wejściem dla przedszkolaków. Utworzone zostały nowe pomieszczenia sanitarne dostosowane do małych dzieci, zakupiono nowe meble, szafki do szatni, stoliki, krzesełka, zabawki i przybory. Kolorowe ściany, nowe dywany i piękne wnętrza – wszystko po to aby nasze maluchy czuły się jak w domu.

POSIŁKI

Nasza kuchnia wyposażona jest w nowy sprzęt gastronomiczny umożliwiający bezpieczne i wartościowe przygotowanie smacznych posiłków. Personel kuchenny dba o różnorodność posiłków i estetykę ich podania. Wspólne posiłki są okazją do spróbowania różnorodnych dań, jak również do zapoznania dzieci z zasadami zachowania przy stole. Po obiedzie we wszystkich grupach prowadzone są zajęcia wyciszające. To czas relaksu przy łagodnej muzyce, słuchanie bajek terapeutycznych i opowiadań. Dzieci mogą też skorzystać w tym czasie z biblioteczki i oglądać zgromadzone w niej książki.

Najważniejsze jest bezpieczeństwo, edukacja i zabawa - i to właśnie możemy zapewnić maluchom.

Zapraszamy :)