Informacja - obiady maj 2021 r

Uprzejmie informujemy, że płatność za obiady w maju 2021 r. wynosi:

Dzieci przedszkolne: 100 zł (według odpisów z systemu Stoperek)
Dzieci szkolne - 60 zł.

Kwota powinna być uregulowana w całości w dniach  1 - 10.05.2021 r.  WYŁĄCZNIE PRZELEWEM NA KONTO (w tytule przelewu należy wpisać: opłata za miesiąc ........, Imię i Nazwisko dziecka, klasę)
UWAGA!
KARTY NA OBIADY DO STOPERKA BĘDĄ WYDANE NA POSTAWIE ZŁOŻONEJ PRZEZ RODZICA KARTY ZGŁOSZENIA NA DOŻYWIANIE DZIECKA w p. 116, u Intendentki szkoły.

Jednocześnie informujemy, że brak opłaty w wyznaczonym terminie będzie skutkował zawieszeniem możliwości korzystania z obiadów przez Państwa dziecko w danym miesiącu.
Ważne!
Wniosek na obiady złożony w szkole jest równoznaczny z deklaracją korzystania z obiadów przez cały rok szkolny 2020/2021. W przypadku rezygnacji z obiadów prosimy o dostarczenie do sekretariatu pisma potwierdzającego rezygnację z kolejnych miesięcy. Podstawę do odliczenia kwoty niewykorzystanego obiadu (np. z powodu choroby dziecka) stanowi jedynie telefoniczne poinformowanie o tym fakcie, z co najmniej jednodniowym wyprzedzeniem, właściwej osoby pod nr telefonu 85 651 13 08 lub 516250910.
Brak takiej informacji będzie traktowane jako wykorzystanie obiadu.
Pieniądze za niewykorzystane obiady będą pomniejszały należność w miesiącu kolejnym.

Opłaty za obiady można wykonać przelewem na konto szkoły - dotyczy żywienia uczniów klas I-VIII oraz dzieci przedszkolnych

Bank Pekao I Oddział w Białymstoku
Nr konta      67 1240 1154 1111 0010 3577 4519

w tytule przelewu należy wpisać imię i nazwisko dziecka z dopiskiem grupa przedszkolna lub szkoła, opłata za miesiąc ...