Oferta na świadczenie zdrowotne w zakresie leczenia stomatologicznego

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 15 im. Marii Skłodowskiej - Curie w Białymstoku zaprasza do złożenia ofert na podstawie ustawy z dnia 12 kwietnia 2019 roku o opiece zdrowotnej nad uczniami (Dz.U. z 2019 poz. 1078) na "świadczenia zdrowotne w zakresie leczenia stomatologicznego dla dzieci i młodzieży, finansowane ze środków publicznych".

zapytanie ofertowe

załącznik nr 1 formularz ofertowy

załącznik nr 2 porozumienie

Ogłoszenie o wolnej powierzchni użytkowej

Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 15 Im. Marii Skłodowskiej-Curie w Białymstoku ogłasza pisemny przetarg na najem 1m² powierzchni holu na I piętrze budynku szkoły z przeznaczeniem  na ustawienie automatu samosprzedającego przekąski i napoje zimne.

ogłoszenie

regulamin