Zapytanie cenowe na dostawę artykułów spożywczych

Szkoła Podstawowa nr 15 im. Marii Skłodowskiej – Curie w Białymstoku ul. Broniewskiego 1 zaprasza do złożenia oferty na dostawę do Zamawiającego w okresie styczeń  2020r. –  lipiec  2020r.

Wykaz wartościowo – ilościowy artykułów , które mają być dostarczane do placówki wg załączników. Każdy z załączników powinien  być traktowany jako oddzielne zapytanie cenowe. Nie przewiduje się składania paru ofert przez jednego dostawce:

Załącznik nr 1- warzywa , owoce i jajka

Załącznik nr 2- mięso, drób i wędliny

Załącznik  nr 3- nabiał i produkty mleczarskie

Załącznik nr 4- produkty ogólnospożywcze

Załącznik nr 5- mrożonki

Załącznik nr 6- pieczywo i wyroby cukiernicze

zapytanie_cenowe

klauzula informacyjna

projekt_umowy

Oferta na świadczenie zdrowotne w zakresie leczenia stomatologicznego

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 15 im. Marii Skłodowskiej - Curie w Białymstoku zaprasza do złożenia ofert na podstawie ustawy z dnia 12 kwietnia 2019 roku o opiece zdrowotnej nad uczniami (Dz.U. z 2019 poz. 1078) na "świadczenia zdrowotne w zakresie leczenia stomatologicznego dla dzieci i młodzieży, finansowane ze środków publicznych".

zapytanie ofertowe

załącznik nr 1 formularz ofertowy

załącznik nr 2 porozumienie

Ogłoszenie o wolnej powierzchni użytkowej

Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 15 Im. Marii Skłodowskiej-Curie w Białymstoku ogłasza pisemny przetarg na najem 1m² powierzchni holu na I piętrze budynku szkoły z przeznaczeniem  na ustawienie automatu samosprzedającego przekąski i napoje zimne.

ogłoszenie

regulamin