Dziennik elektroniczny Uonet+

Warunkiem uzyskania dostępu do dziennika elektronicznego Uonet + jest podanie przez rodzica (rodziców) swojego adresu (adresów)  mailowego dla wychowawcy klasy. Poprzez swoją pocztę elektr. rodzic będzie mógł aktywować konto w dzienniku lub zrobić sobie ponowny dostęp gdy zapomni hasła.
Ciekawym rozwiązaniem jest dostęp mobilny dla ucznia i rodzica. Poniżej znajdują się instrukcje obsługi sposobów logowania się.

Link do dziennika: https://uonetplus.vulcan.net.pl/bialystok

lub na naszej stronie u góry zakładka DZIENNIK

logowanie_rodzic

 

dostep_mobilny

Projekt - Kompleksowa profilaktyka wad postawy dzieci w wieku 5-14 lat

Zapraszamy uczniów klas I, IV i VI do udziału w bezpłatnym projekcie:
KOMPLEKSOWA PROFILAKTYKA WAD POSTAWY DZIECI W WIEKU 5-14 LAT realizowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Projekt będzie realizowany m.im. na terenie naszej szkoły wraz z NZOZ Zakład Fizykoterapii i Rehabilitacji Leczniczej Krzysztof Szarejko ul. Warszawska 79 Białystok, tel. 662 307 177

Założeniem programu jest realizacja 3-letniego programu profilaktyki wad postawy i poprawy stanu zdrowia w grupie dzieci uczęszczających do klasy pierwszej, czwartej i szóstej szkoły podstawowej w powiecie Miasto Białystok poprzez przeprowadzenie zajęć edukacyjnych, badań diagnostycznych oraz działań specjalistycznych fizjoterapeutycznych w tym zajęć korekcyjnych na basenie. 

Projekt pt. „Kompleksowa profilaktyka zdrowotna dzieci w wieku 5-14 lat zamieszkałych w powiecie Miasto Białystok” jest bezpłatny i skierowany do wszystkich uczniów klas I, IV i VI Szkoły Podstawowej.

Będzie polegał na następujących działaniach:

 1. Edukacja zdrowotna uczniów klas I, IV i VI. Dziecko dowie się jak ważna jest prawidłowa postawa, prosty kręgosłup oraz odpowiednia ilość codziennego ruchu by wszechstronnie i harmonijnie rozwijać się.
 2. Przeprowadzenie badań diagnostycznych na terenie szkoły przez specjalistę w zakresie wad postawy z ustaleniem dalszych metod leczenia przy zastosowaniu specjalistycznego sprzętu diagnostycznego.
 3. Przeprowadzenie zajęć dla zdiagnozowanych uczniów za pomocą specjalistycznych metod terapeutycznych/rehabilitacyjnych i zajęć korekcyjno – kompensacyjnych na basenie.

  Czytaj więcej: Projekt - Kompleksowa profilaktyka wad postawy dzieci w wieku 5-14 lat

Konto Rady Rodziców

Informujemy, że od roku 2018/19 działa inne konto bankowe Rady Rodziców Szkoły Podstawowej nr 15 w Białymstoku,  na które można wpłacać składki na tzw. komitet rodzicielski oraz wszystkie inne wpłaty związane z funkcjonowaniem Rady Rodziców SP 15:

Dane do przelewu:

Bank PKO BP

09102013320000110211470525

Tereny działania poradni psychl.-pedagog.

Uchwała Nr L/771/18 Rady Miasta Białystok z dnia 21 maja 2018 r. określa tereny działania Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej. Uchwała obowiązuje od 1 września 2018 r.

Zachęcamy rodziców do zapoznania się z lokalizacją poszczególnych poradni. Dzieci zamieszkałe przy ul. Broniewskiego - numery parzyste nalezą do Poradni Nr 1, ul. Piotrkowska 2, natomiast dzieci zamieszkałe przy ul. Broniewskiego - numery nieparzyste należą do Poradni Nr 2, ul. Mazowiecka 35.

Z pozostałymi informacjami można zapoznać się w w.w. Uchwale:

uchwała

 

Warsztaty dla Mam

Białostocka Akademia Rodziny zaprasza do uczestnictwa w „Warsztatach dla Mam”, które odbędą się 21 października 2017 r. o godz. 9:00.

Na warsztatach mowa będzie m.in. o tym:

 • Jak utrzymać równowagę na linii życie rodzinne-praca zawodowa?
 • Jak rozpoznać silne i słabe strony swojego macierzyństwa?
 • Jak wykorzystać umiejętności przydatne do wzmocnienia więzi z dzieckiem na każdym etapie rozwoju?
 • Jaki wpływ mają matki na swoje dzieci?
 • Nad zaspokojeniem jakich potrzeb dziecka należy popracować?
 • Obserwacja jak inne matki radzą sobie w roli matki, możliwość wymiany doświadczeń w formach wspierania i odkrywania ojcostwa.
 • Jak matka może wspierać ojca w byciu ojcem, a jak ojcowie mogą wspierać matki w byciu matką?
 • Jak dbać o siebie i swoje potrzeby jako matka?
 • Kto jest ważniejszy mąż czy dzieci?
 • Jak stworzyć i wdrożyć praktyczny plan działania dla matki?

Zajęcia odbędą się w Białostockiej Akademii Rodziny, ul. Ciepła 32 sala 32 (III piętro)

W trakcie trwania warsztatów, organizatorzy zapewniają fachową opiekę nad dziećmi w wieku od 3 lat w budynku Białostockiej Akademii Rodziny przy ul. Ciepłej 32. Chęć skorzystania z opieki nad dziećmi należy zgłosić podczas zapisów, podając imię, nazwisko i wiek dziecka w polu UWAGI na formularzu rejestracyjnym.

Użytkownicy online

Odwiedza nas 92 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Dalsze informacje Ok