Warsztaty dla Mam

Białostocka Akademia Rodziny zaprasza do uczestnictwa w „Warsztatach dla Mam”, które odbędą się 21 października 2017 r. o godz. 9:00.

Na warsztatach mowa będzie m.in. o tym:

• Jak utrzymać równowagę na linii życie rodzinne-praca zawodowa?
  • Jak rozpoznać silne i słabe strony swojego macierzyństwa?
  • Jak wykorzystać umiejętności przydatne do wzmocnienia więzi z dzieckiem na każdym etapie rozwoju?
  • Jaki wpływ mają matki na swoje dzieci?
  • Nad zaspokojeniem jakich potrzeb dziecka należy popracować?
  • Obserwacja jak inne matki radzą sobie w roli matki, możliwość wymiany doświadczeń w formach wspierania i odkrywania ojcostwa.
  • Jak matka może wspierać ojca w byciu ojcem, a jak ojcowie mogą wspierać matki w byciu matką?
  • Jak dbać o siebie i swoje potrzeby jako matka?
  • Kto jest ważniejszy mąż czy dzieci?
  • Jak stworzyć i wdrożyć praktyczny plan działania dla matki?

Zajęcia odbędą się w Białostockiej Akademii Rodziny, ul. Ciepła 32 sala 32 (III piętro)

W trakcie trwania warsztatów, organizatorzy zapewniają fachową opiekę nad dziećmi w wieku od 3 lat w budynku Białostockiej Akademii Rodziny przy ul. Ciepłej 32. Chęć skorzystania z opieki nad dziećmi należy zgłosić podczas zapisów, podając imię, nazwisko i wiek dziecka w polu UWAGI na formularzu rejestracyjnym.

Makulatura 2017/18

Podobnie jak w roku ubiegłym przeprowadzamy zbiórkę makulatury. Zasady są podobne, a więcej dowiecie się w regulaminie :)

Edukacja dzieci za granica

Fundacja Edukacji Polonijnej prezentuje najbardziej znane rodzaje polskiej edukacji, dostępnej dla małych Polaków mieszkających poza granicami kraju. Ulotka ma na celu poinformowanie o sposobach pozostania w kontakcie z polską edukacją, pomimo przebywania na emigracji.

Rodzicu – wyjeżdżasz za granicę z dzieckiem. Pomyśl o jego edukacji za granicą.

ulotka

O tym co już zrobiliśmy !

Drodzy Rodzice!

Pragniemy poinformować, iż Rada Rodziców w miesiącach:

wrzesień – październik – listopad 2016:

•     sfinansowała zakup nowych półek na plecaki do świetlicy szkolnej (sala 103) oraz zestaw nowych mebli wraz z półkami na plecaki do świetlicy przy stołówce,
  •     sfinansowała zakup materiałów dydaktycznych do nauki języka angielskiego dla najmłodszych dzieci,
  •     sfinansowała zakup materiałów do przeprowadzenia zajęć z programu „Strażnicy uśmiechu” dla klasy IV,
  •     sfinansowała zakup książek Tomasza Szweda do szkolnej biblioteki w związku z konkursem „Czy znasz twórczość...?”,
  •     w całości sfinansowała zakup dyplomów pamiątkowych na uroczyste pasowanie przedszkolaków,
  •     zakupiła środki do apteczki i gabinetu pielęgniarki,
  •     zakupiła medale pamiątkowe dla uczniów klas V i VI z okazji Dnia Patronki Szkoły,
  •     zakupiła mydełka na rodzinne warsztaty decupage,
  •     zakupiła cebulki żonkili w związku z akcją fundacji „Pomóż Im”,
  •     w całości sfinansowała dyskotekę andrzejkową uczniom z klas IV – VI oraz dofinansuje zabawy choinkowe uczniom z klas 0 – III oraz zakupiła upominki na „Mikołajki” przedszkolakom
  •     zakupiła słodycze i przekazała drobne upominki na konkursy organizowane podczas dyskoteki klas IV - VI

Komitet rodzicielski

Uwaga Rodzice!

Przypominamy, iż w roku szkolnym 2016/2017, Rada Rodziców ustaliła składkę w wysokości 50 zł, przy jednorazowej wpłacie za jedno dziecko i 40 zł za drugie i kolejne dzieci. Istnieje również możliwość wpłat w 10. miesięcznych ratach odpowiednio po 6 zł i 5 zł.

Zachęcamy do wpłat na na konto bankowe Rady Rodziców.

PKO Bank Polski

Nr konta: 98 1020 1332 0000 1702 1025 5547

W tytule przelewu należy wpisać:

imię i nazwisko ucznia, klasę lub grupę przedszkolną oraz rok szkolny 2016/2017