Wykład dla rodziców „Nie krzyczę”

Białostocka Akademia Rodziny zaprasza na wykład dla rodziców „Nie krzyczę”, który odbędzie się 6 listopada 2019 r. o godz. 17:00 w Centrum Kształcenia Ustawicznego w Białymstoku przy ul. Ciepłej 32 (parter).
Czy potrafisz rozpoznać i nazwać swoje emocje?

• W jaki sposób wyrażasz swoje emocje wobec dziecka?
  • Czy zdarza Ci się krzyczeć na dziecko?
  • Czy zdarza Ci się obrażać na dziecko?

Jeśli nurtują Cię takie lub podobne zagadnienia dotyczące budowania relacji z dzieckiem, a rodzicielstwo traktujesz jako osobistą szansę na przemianę ku dojrzałości zapraszamy na wykład „Nie krzyczę”.

Czytaj więcej: Wykład dla rodziców „Nie krzyczę”

Konto Rady Rodziców

Informujemy, że od roku 2018/19 działa inne konto bankowe Rady Rodziców Szkoły Podstawowej nr 15 w Białymstoku,  na które można wpłacać składki na tzw. komitet rodzicielski oraz wszystkie inne wpłaty związane z funkcjonowaniem Rady Rodziców SP 15:

Dane do przelewu:

Bank PKO BP

09102013320000110211470525

Pielęgniarka szkolna

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej „PROMED-SCHOL” Danuta Szotko informuje, że w naszej szkole w roku szkolnym 2018/2019 pracować będzie pielęgniarka Irena Łoś oraz obowiązywał będzie poniższy harmonogram pracy gabinetu profilaktyki zdrowotnej i pomocy przedlekarskiej:

poniedziałek wtorek środa czwartek piątek
8:00-12:00 ------- 12:15-15:35 8:00-12:00 ----

Tereny działania poradni psychl.-pedagog.

Uchwała Nr L/771/18 Rady Miasta Białystok z dnia 21 maja 2018 r. określa tereny działania Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej. Uchwała obowiązuje od 1 września 2018 r.

Zachęcamy rodziców do zapoznania się z lokalizacją poszczególnych poradni. Dzieci zamieszkałe przy ul. Broniewskiego - numery parzyste nalezą do Poradni Nr 1, ul. Piotrkowska 2, natomiast dzieci zamieszkałe przy ul. Broniewskiego - numery nieparzyste należą do Poradni Nr 2, ul. Mazowiecka 35.

Z pozostałymi informacjami można zapoznać się w w.w. Uchwale:

uchwała

List Minister Edukacji Narodowej do rodziców uczniów przyszłych klas VIII

List jaki skierowała Minister Edukacji Narodowej do rodziców uczniów przyszłych klas VII i kończących w roku 2019/20 gimnazja, dotyczy zasad naboru tych roczników do szkół średnich.

Rodzicu przeczytaj - ważne !