Informacje od Rady Rodziców

Rada Rodziców w roku szkolnym 2020/21:
* sfinansowała wymianę instalacji elektrycznej oraz zabudowę kaloryferów w dawnej sali po rzeźbie, a obecnie sali do nauki języka angielskiego
zakupiła roboty Codey Rocky na zajęcia edukacyjne dla uczniów
dokonała:
zakupu gabloty na puchary
zakupu siatki do gry w piłkę siatkową

W imieniu społeczności szkolnej serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców.

foto cool

Konta Rady Rodziców

Konto bankowe Rady Rodziców Szkoły Podstawowej nr 15 w Białymstoku,  na które można wpłacać składki na tzw. komitet rodzicielski oraz wszystkie inne wpłaty związane z funkcjonowaniem Rady Rodziców SP 15:

Bank PKO BP

09102013320000110211470525

Nr konta bankowego oddziałów przedszkolnych SP15, na który można wpłacać wpłaty na komitet rodzicielski:

ING "Bank Śląski"

Zmiany w egzaminie ósmoklasisty

19 listopada b.r. Minister Edukacji Narodowej po wcześniejszych zapowiedział ogłosił wprowadzanie zmian w egzaminie ósmoklasisty. Polecamy śledzić te informacje wszystkim naszym uczniom klas 8 i ich rodzicom.

Poradnik dla rodziców i nauczycieli kl. I-III

Ministerstwo Edukacji Narodowej przygotowało praktyczny poradnik dotyczący zdalnej edukacji w klasach I-III szkoły podstawowej. W materiale zebrano wskazówki dotyczące planowania i organizacji czasu spędzanego z dzieckiem w domu oraz odnośniki do materiałów, które mogą być wykorzystywane do nauki na odległość. W poradniku przedstawiono także praktyczne porady na temat wczesnego wspomagania rozwoju realizowanego w warunkach domowych.

Dziennik elektroniczny Uonet+

Warunkiem uzyskania dostępu do dziennika elektronicznego Uonet + jest podanie przez rodzica (rodziców) swojego adresu (adresów)  mailowego dla wychowawcy klasy. Poprzez swoją pocztę elektr. rodzic będzie mógł aktywować konto w dzienniku lub zrobić sobie ponowny dostęp gdy zapomni hasła.
Ciekawym rozwiązaniem jest dostęp mobilny dla ucznia i rodzica. Poniżej znajdują się instrukcje obsługi sposobów logowania się.

Link do dziennika: https://uonetplus.vulcan.net.pl/bialystok

lub na naszej stronie u góry zakładka DZIENNIK

logowanie_rodzic

dostep_mobilny