Warsztaty dla Mam

Białostocka Akademia Rodziny zaprasza do uczestnictwa w „Warsztatach dla Mam”, które odbędą się 21 października 2017 r. o godz. 9:00.

Na warsztatach mowa będzie m.in. o tym:

• Jak utrzymać równowagę na linii życie rodzinne-praca zawodowa?
  • Jak rozpoznać silne i słabe strony swojego macierzyństwa?
  • Jak wykorzystać umiejętności przydatne do wzmocnienia więzi z dzieckiem na każdym etapie rozwoju?
  • Jaki wpływ mają matki na swoje dzieci?
  • Nad zaspokojeniem jakich potrzeb dziecka należy popracować?
  • Obserwacja jak inne matki radzą sobie w roli matki, możliwość wymiany doświadczeń w formach wspierania i odkrywania ojcostwa.
  • Jak matka może wspierać ojca w byciu ojcem, a jak ojcowie mogą wspierać matki w byciu matką?
  • Jak dbać o siebie i swoje potrzeby jako matka?
  • Kto jest ważniejszy mąż czy dzieci?
  • Jak stworzyć i wdrożyć praktyczny plan działania dla matki?

Zajęcia odbędą się w Białostockiej Akademii Rodziny, ul. Ciepła 32 sala 32 (III piętro)

W trakcie trwania warsztatów, organizatorzy zapewniają fachową opiekę nad dziećmi w wieku od 3 lat w budynku Białostockiej Akademii Rodziny przy ul. Ciepłej 32. Chęć skorzystania z opieki nad dziećmi należy zgłosić podczas zapisów, podając imię, nazwisko i wiek dziecka w polu UWAGI na formularzu rejestracyjnym.