Tereny działania poradni psychl.-pedagog.

Uchwała Nr L/771/18 Rady Miasta Białystok z dnia 21 maja 2018 r. określa tereny działania Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej. Uchwała obowiązuje od 1 września 2018 r.

Zachęcamy rodziców do zapoznania się z lokalizacją poszczególnych poradni. Dzieci zamieszkałe przy ul. Broniewskiego - numery parzyste nalezą do Poradni Nr 1, ul. Piotrkowska 2, natomiast dzieci zamieszkałe przy ul. Broniewskiego - numery nieparzyste należą do Poradni Nr 2, ul. Mazowiecka 35.

Z pozostałymi informacjami można zapoznać się w w.w. Uchwale:

uchwała