Ubezpieczenie uczniów 2017/18

Zachęcamy do zapoznania się z warunkami ubezpieczenia uczniów SP 15, które proponujemy uczniom na rok szkolny 2017/18. Szczegółowe informacje znajdują się tutaj:
- warunki ogólne
lub w ulotce, którą rodzice otrzymują na zebraniach z rodzicami
- ulotka

Raport NIK o e-uzależnieniu dzieci i młodzieży

Fundacja DBAM O MÓJ Z@SIĘG badająca zjawisko e-uzależnienia dzieci i młodzieży przeprowadziła badania pt. "Nałogowe korzystanie z telefonów komórkowych. Szczegółowa charakterystyka zjawiska fonoholizmu w Polsce".

Zachęcamy do zapoznania się z raportem.

raport do pobrania

Informacja dla rodziców dzieci 6-letnich

Ważna informacja dla rodziców dzieci urodzonych w 2010 r oraz w latach wcześniejszych uczęszczających do oddziału „0”.

W związku z nowelizacją ustawy o dochodach jednostek samorządu terytorialnego od 01.01.2017 r rodzice dzieci ur. w 2010 r i latach wcześniejszych są zwolnieni z opłat za pobyt dziecka w oddziale „O”.

Rodzice tych dzieci muszą ponosić jedynie opłaty za korzystanie przez dziecko z wyżywienia.

więcej na: https://gov.legalis.pl/od-1-1-2017-r-zmiana-ustawy-o-dochodach-jednostek-samorzadu-terytorialnego/

Klaser- aplikacja eDziennika

DRODZY RODZICE

Od września b.r. mają Państwo do dyspozycji dziennik elektroniczny, który zapewnia wygodny dostęp do powiadomień i informacji o wynikach ucznia. Loginy dostali Państwo od wychowawców klas.

Strona ppe.wrotapodlasia.pl na której znajduje się eDziennik przeznaczona jest dla nauczycieli, rodziców i dla uczniów większości podlaskich szkół.

ZETO Białystok udostępniło również rodzicom bezpłatną aplikację na urządzenia mobilne. Aplikację można pobrać z Google Play.

Klaser IQBPM – jest to użyteczna aplikacja do szybkiego podglądu wyników w nauce uczniów. Zachęcamy do pobrania i korzystania. Login i hasło jest takie samo jak w przypadku logowania się do eDziennika na komputerze.

WAŻNA INFORMACJA - STYPENDIA

WAŻNA INFORMACJA - STYPENDIA SZKOLNE
Rodzice uczniów, którzy chcą złożyć wniosek o przyznanie stypendium szkolnego  proszeni są o zgłaszanie się do pedagoga szkolnego  do 15 września 2017 r..
Po upływie tego terminu wnioski nie będą wydawane.

więcej informacji o wnioskach na: www.bialystok.pl